NOVÁ POSILA 🤯
Mára Chlup jde k nám! Český reprezentant, který se v posledních letech stal prvním Čechem v mexické i japonské lize. 🇨🇿🔥
Mára na Kotlářku přichází díky našemu partnerovi, Pivovaru Matuška. Moc děkujeme za tuto skvělou příležitost a vážíme si naší dlouhodobé spolupráce! 🍻
Marek Chlup bude v klubu zároveň pokračovat v roli trenéra individuálních pálkařských tréninků pro mládež, kde svými zkušenostmi pomůže posouvat další generace hráčů Kotlářky.
Můžete se na něj těšit už zítra proti Eagles!
Vítej, Máro! 💙❤️⚾️
#kotla #baseballczech