Kotlářka Praha | Baseball
Členská sekce
Facebook
Instagram
YouTube
Členská sekce
Facebook
Instagram
YouTube
menu
Muži A
Týmy
Muži A
U18
U15
U13
U11
U10
U9
Program zápasů
Články
Partneři
Nábor
Základní informace
On-line přihláška
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Místa
Klubový systém
Etický kodex
Obchod
Kotlářka TV
Kontakty
Muži A
Týmy
Muži A
U18
U15
U13
U11
U10
U9
Program zápasů
Články
Partneři
Nábor
Základní informace
On-line přihláška
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Místa
Klubový systém
Etický kodex
Obchod
Kotlářka TV
Kontakty
Členská sekce
Facebook
Instagram
YouTube
Muži A
Týmy
Muži A
U18
U15
U13
U11
U10
U9
Program zápasů
Články
Partneři
Nábor
Základní informace
On-line přihláška
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Místa
Klubový systém
Etický kodex
Obchod
Kotlářka TV
Kontakty
Členská sekce
Facebook
Instagram
YouTube
Program zápasů
8. 4. 2024 - 14. 4. 2024
15. týden
Podle týmů
Chronologicky
pondělí 8. 4. 2024
Miners
U15
po 8. 4. 2024 17:00
@
Kladno
,
Regionální přebor U15 Severozápad
8:7
po 8. 4. 2024 17:00
@
Kladno
,
Regionální přebor U15 Severozápad
Detail
Praotci
U11
po 8. 4. 2024 17:00
@
Roudnice
,
Regionální přebor U11 Severozápad
6:5
po 8. 4. 2024 17:00
@
Roudnice
,
Regionální přebor U11 Severozápad
Detail
středa 10. 4. 2024
U9
Beroun
st 10. 4. 2024 17:00
@
Vypich
,
Regionální přebor U9 Severozápad
15:10
st 10. 4. 2024 17:00
@
Vypich
,
Regionální přebor U9 Severozápad
Detail
U9
Beroun
st 10. 4. 2024 17:45
@
Vypich
,
Regionální přebor U9 Severozápad
12:1
st 10. 4. 2024 17:45
@
Vypich
,
Regionální přebor U9 Severozápad
Detail
pátek 12. 4. 2024
U8
Titans Blue
pá 12. 4. 2024 16:30
@
Vypich
,
Regionální přebor U8 Severozápad
– : –
pá 12. 4. 2024 16:30
@
Vypich
,
Regionální přebor U8 Severozápad
Detail
U10
SaBaT
pá 12. 4. 2024 17:00
@
Vypich
,
Regionální přebor U10 Severozápad
– : –
pá 12. 4. 2024 17:00
@
Vypich
,
Regionální přebor U10 Severozápad
Detail
U8
Titans Blue
pá 12. 4. 2024 17:30
@
Vypich
,
Regionální přebor U8 Severozápad
– : –
pá 12. 4. 2024 17:30
@
Vypich
,
Regionální přebor U8 Severozápad
Detail
U10
SaBaT
pá 12. 4. 2024 18:00
@
Vypich
,
Regionální přebor U10 Severozápad
– : –
pá 12. 4. 2024 18:00
@
Vypich
,
Regionální přebor U10 Severozápad
Detail
Arrows
Muži A
pá 12. 4. 2024 19:00
@
Arrows A
,
EXTRALIGA
2:1
pá 12. 4. 2024 19:00
@
Arrows A
,
EXTRALIGA
Detail
Online
sobota 13. 4. 2024
Muži A
Arrows
so 13. 4. 2024 13:00
@
Vypich
,
EXTRALIGA
5:6
so 13. 4. 2024 13:00
@
Vypich
,
EXTRALIGA
Detail
Online
neděle 14. 4. 2024
U15
Hluboká
ne 14. 4. 2024 13:00
@
Vypich
,
Regionální přebor U15 Severozápad
– : –
ne 14. 4. 2024 13:00
@
Vypich
,
Regionální přebor U15 Severozápad
Detail
U15
Hluboká
ne 14. 4. 2024 15:00
@
Vypich
,
Regionální přebor U15 Severozápad
– : –
ne 14. 4. 2024 15:00
@
Vypich
,
Regionální přebor U15 Severozápad
Detail