19_20231202_221646.png

Kotlářka Praha má nový výkonný výbor

Baseballový klub Kotlářka Praha zvolil nový výkonný výbor na následující dvouleté období.

Praha, 2.12.2023

Náš baseballový klub Kotlářka Praha má nový výkonný výbor. Na nedávné Valné hromadě klubu, konané 26.11.2023, byl zvolen jednomyslným hlasováním všech přítomných členů nový výkonný výbor.

Výkonný výbor, pro následující dvouleté funkční období je pětičlenný - jmenovitě:

  • Marek Rejman
  • Petr Dolínek
  • Jakub Sládek
  • Jan Sommer
  • Jonáš Nesvadba

“Přebíráme otěže od předchozího výboru, který odvedl ohromný kus práce. Chceme jim vyjádřit upřímné poděkování za úsilí a práci, díky které se klub v těžkých chvílích postavil na nohy. Naším cílem je pokračovat v jimi započatém vzestupu.” doplňuje k volbě člen nového výboru Jan Sommer.

Nově zvolený výkonný výbor má bohaté zkušenosti nejen v oblasti baseballu, ale také v řízení a rozvoji sportovních klubů. S jejich odhodláním a vášní pro baseball má baseballový klub Kotlářka Praha pevnou víru v úspěšné budoucí období, během kterého se bude dále rozvíjet a posilovat svou pozici jak na domácí, tak mezinárodní scéně.

Důležitou novinkou je, že A tým baseballového klubu Kotlářka Praha úspěšně postoupil minulou sezonu do extraligy, což představuje obrovskou výzvu. Výkonný výbor je připraven podpořit „A tým“ v této klíčové fázi a je si vědomi, že tato soutěž přinese mnohým hráčům po dvou letech mimo extraligu nové zkušenosti a dále věří, že tato událost posílí vývoj klubu jako celku. Sportovní manažerem extraligové týmu byl výkonným výborem jmenován dlouholetý hráč, který se podílel i na postupu týmu v minulé sezóně Tomáš Bílek.

Zvláštní pozornost věnuje výkonný výbor mládežnickým kategoriím, které jsou klíčové pro budoucnost klubu. Za tuto oblast zůstane nadále zodpovědný Ivan Aubrecht, za nímž stojí mnoho úspěchů v roli hráče, ale i trenéra mládeže.

Předseda nově zvoleného výkonného výboru, Marek Rejman, uvedl: "Opětovný postup A týmu do extraligy je mimořádně důležitým milníkem pro Kotlářku Praha. Jsem si vědom, jaký to má význam, neboť jsem se na postupu podílel jako hráč. Jako výkonný výbor jsme odhodláni podpořit naše hráče a trenéry napříč kategoriemi, abychom se úspěšně vyrovnali s výzvami této soutěže a upevnili svou pozici jako stabilní účastníci v dalších letech. Ovšem základem tohoto dlouhodobého úspěchu a zároveň největší výzvou pro aktuální funkční období bude stabilizace areálu hřiště, co do vybavení, tak pronájmu pozemku."

Všichni přejeme výkonnému výboru spoustu síly a těšíme se na novou sezónu. Už teď společně plánujeme další projekty a aktivity, které posílí jeho postavení a zapojení ve sportovním světě.

Kontakty na členy výkonného výboru a managementu klubu najdete na webu Kotlářka Praha - Kontakty.

Kotlářka Praha